Hemen İletişime Geçin

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.

Whatsapp:
0507 365 19 19

Bayramda ve özel günlerde de hizmet vermekteyiz.

Kartal Tıkanıklık Açma Tesisatçı

Kartal Tıkanıklık Açma Tesisatçı

İçerisindekiler


Kartal Tıkanıklık Açma

Kartal Tıkanıklık Belirtileri Nelerdir?

Kartal Tıkanıklık Açma Tesisatçı

Kartal Lavabo Gideri Tıkanıklık Açma

Kartal Tuvalet Gideri Tıkanıklık Açma

Kartal Banyo Gideri Tıkanıklık Açma

Kartal Mutfak Gideri Tıkanıklık Açma

Kartal Bina Gideri Tıkanıklık Açma

Kartal Logar (Rögar) Tıkanıklık Açma

Kartal Lavabo Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kartal Pimaş (Pvc) Tıkanıklığı Açma


Kartal Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma konusunda 7/24 saat boyunca uzman ekibimiz sizlere en iyi hizmeti, en uygun fiyatlarla sizlere sunmak için 37 yıllık tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekipmanlarımız ve ekibimiz ile Lavabo, Tuvalet, Banyo, Mutfak, Ana Bina Gideri, Bina Gideri, Yağmur gideri gibi tıkanmış olan alanlarda tıkanıklığı açarak sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Kartal bölgesinde Tıkanıklık açma hizmeti için bizleri tercih edebilirsiniz.

Tıkanıklık açma konusunda bizleri 0507 365 19 19 telefon numarasından arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kartal Tıkanıklık Neden Olur?

Genellikle tuvalet, klozet giderlerine çok fazla miktarda tuvalet kâğıdı atılması sonucunda boruların çapları inceldiği veya eğimleri azaldığı yerler olduğundan tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Aynı zamanda gider hatların saç, sakal veya vücut kıllarının dökülmesi sebebiyle giderin içerisinde birikerek zamanla tıkanıklığın oluşmasına sebep verir.

Mutfak lavabolarında yemek artıklarının, sabun kalıntıları ve ekmek kalıntılarının dökülmesi sebebiyle katı bir tabaka oluşturacağından dolayı ince kumaş hatlarda tıkanıklık oluşmaktadır.

Bina yapımı sırasında pimaş hattına inşaat molozlarının atılması, ambalaj kâğıtlarının giderlere atılması yüzünden zaman içerisinde tıkanıklığa sebebiyet vermektedir.

Kartal bölgesinde uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile tıkanıklık açma konusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Tıkanıklık açma konusunda bizleri 0507 365 19 19 telefon numarasından arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kartal Tıkanıklık Belirtileri Nelerdir?

Kartal bölgesinde 37 yıllık tecrübesi ile hizmet veren Emin Tesisat, yaşam alanlarınızda oluşan tesisat tıkanıklığı belirtilerinden birkaçını sizler için listeledik.

Tıkanıklık Belirtileri;

Klozetinizden hiçbir şekilde su gitmiyorsa

Suyu döktükten sonra baloncuk çıkarıyorsa

Su faturanıza yüksek ücretler ödüyorsanız

Islak veya kuru zeminlerde su sürekli olarak yüzeye çıkıyorsa

Duvarlarda rutubet ya da ıslanma şikayeti var ise

Kanalizasyon giderinde yaşayan böcekler evinizde de var ise

Eğer bu tesisat tıkanıklığı belirtilerden bir veya daha fazlası ile karşı karşıya iseniz bizleri arayabilir ve profesyonel ekibimizden hizmet alabilirsiniz.

Kartal Tıkanıklık Açma Tesisatçı

Günlük hayatımızda kullandığımız mutfak, banyo, WC Gider tesisatlarında zaman içerisinde tıkanmalar meydana gelmektedir. Bu tıkanmaların asıl sebebi dikkatsiz kullanımı ya da tesisat çapının yetersizliği ve benzeri durumlar sebebiyle oluşmaktadır.

Emin Tesisat, Profesyonel ekibi ile 37 yıllık deneyimi ile Tıkanıklık açma konusunda en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Firmamız banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, WC tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, kazanlizasyon tıkanıklığı açma ve temizliği konusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Tıkanıklık açma, bilgi ve fiyat için bizlere 0507 365 19 19 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Kartal Lavabo Gideri Tıkanıklık Açma

Lavabo tıkanıklığı sorunu; yeni binaların yapılması ve insan nüfusunun giderek çoğalması sebebiyle alt yapı sorunları ve banyoda kıl ve tüy oluşumlarından dolayı tıkanmalar meydana gelmektedir.

Lavabo gideri tıkanıklığı açmak için kola, gazoz, maden suyu, kimyasal lavabo açıcıları vb. birçok yöntem bulunmakta fakat bunları uzmanlaşmamış eğitim almamış birisinin yapması sağlık açısından da oldukça tehlikelidir.

Bu yüzden 37 yıllık tecrübesi ile Kartal bölgesinde Lavabo gideri tıkanıklığı konusunda uzman ekibi ve ekipmanları ile sizlere hizmet verebilecek yetkinlikte olan firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Lavabo gideri tıkanıklık açma konusunda bilgi ve fiyat için bizlere 0507 365 19 19 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Kartal Tuvalet Gideri Tıkanıklık Açma

Kartal bölgesinde Tuvalet Gideri Tıkanıklığı açma konusunda faaliyet gösteren firmamız 37 yıllık tecrübesi ile en iyi şekilde sizlere hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Tuvaletinizde gider tıkanıklığı bulunuyorsa profesyonel ekibimiz boru veya pimaşlarınızda bulunan tıkanıklığı profesyonel ekipmanlarımız ile sorunsuz bir şekilde temizleyerek sorunu kalıcı olarak çözümlemekteyiz.

Kartal Banyo Gideri Tıkanıklık Açma

Banyolarda bulunan yer süzgeçleri, küvet giderleri, duş giderlerinin tamamı banyo gideri kapsamı içerisinde yer almaktadır. Bu durum suyu çekmeyen gider olarak karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden farklı birçok sebep ve buna bağlı olarak gider tıkanmaları meydana gelmektedir.

Kartal banyo gideri tıkanıklık açma konusunda uzman ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Banyo gideri tıkanıklığı açma hizmeti için bizlere 0507 365 19 19 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kartal Mutfak Gideri Tıkanıklık Açma

Mutfak lavabolarının tıkanmasının en önemli ve en basit kuralı lavabolarda süzgeç kullanmaktır. Süzgecin olması durumunda yemek atıkları gidere gitmeyeceğinden dolayı tıkanıklığın oluşmasının da önüne geçilmektedir.

Tıkanıklığın olduğunu düşündüğünüz zamanlarda ise kimyasal kullanmak yerine pompa kullanarak tıkanıklığı açmayı deneyebilirsiniz. Kimyasal kullanımı para ve zaman kaybına neden olur.

Lavabonun altındaki gidere bağlı olan sifon borusu temizlenmek yerine belirli periyodlar arasında değiştirilmesi gerekmektedir.

Yukarı da saymış olduğumuz maddelerin hepsini deneyip sonuç alamadıysanız Emin Tesisat Kartal bölgesinde mutfak gideri tıkanıklığı açma konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Kartal mutfak gideri tıkanıklık açma konusunda uzman ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Banyo gideri tıkanıklığı açma hizmeti için bizlere 0507 365 19 19 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kartal Bina Gideri Tıkanıklık Açma

Bina gideri tıkanması genellikle eski binaların yıpranmış olan gider hatlarından kaynaklanabildiği gibi, yeni binalarda da bina gideri tıkanması mümkün olmaktadır. Bu tıkanmanın sebepleri arasında daire içerisinde bulunan mutfak, banyo, tuvalet gibi alanların yanlış kullanımı sonucunda tıkanıklık meydana gelmektedir. Tıkanıklığın asıl sebebi gidere atılmış olan peçete, ıslak mendil, izmarit, suda çözülemeyen maddeler yüzünden Bina Gideri tıkanmaktadır.

Kartal bölgesinde uzman kadrosu ile hizmet veren Emin Tesisat, Kartal Bina Gideri Tıkanıklık açma konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Bina gideri tıkanıklığı açma hizmeti için bizlere 0507 365 19 19 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kartal Logar (Rögar) Tıkanıklık Açma

Rögar tıkanıklığının açılması için öncelikle bilinmesi gereken en önemli husus rögar yerinin bilinmesi ve logar kapağına ulaşılabilir olunmasıdır. Bazı binalarda rögar kapakları toprak veya beton zemin altında kalabilmektedir. Çoğu zaman ise rögar yerini bilen kimse olmamaktadır. Bina içerisinden açılması mümkün olmayan rögar tıkanmalarında rögar yerinin tespit edilerek rögar açma işleminin yapılması gerekmektedir.

Emin Tesisat ekibi olarak rögar tıkanıklık açma konusunda sizlere profesyonel ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Rögar tıkanıklık açma hizmeti için bizlere 0507 365 19 19 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kartal Lavabo Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Banyo ve tuvaletler en çok kullanılan ortak veya özel kullanım alanlarının başında gelmektedir. Bu yüzden kullanım hatalarından dolayı (peçete, ıslak mendil atımı) tıkanıklık meydana gelmektedir.

Firmamız uzman kadrosu ile Kartal Lavabo Tuvalet Tıkanıklığı açma konusunda sizlere en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti vermektedir. 0507 365 19 19 telefon numarasından bizlere ulaşabilir, bilgi ver fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bina gideri tıkanıklığı açma hizmeti için bizlere 0507 365 19 19 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kartal Pimaş (Pvc) Tıkanıklığı Açma

İnşaat alanlarında hem ekonomik olması hem de kolay montajı sebebiyle sıklıkla tercih edilen pimaş (pvc) olarak adlandırdığımız plastik borular tercih edilmektedir. Bu boruların tıkanması içerisine kaçırılan bez, katı parçalar ve işçilik hatalarından kaynaklanmaktadır.

Bu tıkanmaların ardından Kartal bölgesinde pimaş pvc tıkanıklığı açma firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Uzman kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız. 0507 365 19 19 telefon numarasından bizlere ulaşabilir, bilgi ver fiyat teklifi alabilirsiniz.