Hemen İletişime Geçin

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.

Whatsapp:
0507 365 19 19

Bayramda ve özel günlerde de hizmet vermekteyiz.

Hakkımızda

Hakkımızda

Emin Tesisat; 30 yılı aşkın süredir deneyimli ekibi ile sutesisatı, doğalgaz tesisatı, sıhhi tesisat, petek temizliği, lavabo, logar,tuvalet tıkanıklarının açılması ve diğer tüm tesisat işlerinde müşterimemnuniyetine uygun bir şekilde yenilikçi ve itinalı hizmet anlayışınıbelirlemiş olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tesisatlarınızda oluşan arızalarınızaitinalı ve garantili bir şekilde hızlı ve pratik çözümler üretebilen firmamız,teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak problemlerinizi en kısa süreiçerisinde çözebilmek için sürekli olarak kendini yenilemektedir.

30 yıldır müşterilerimizin taleplerine kalıcı çözümler, eniyi müşteri memnuniyeti, garantili ve ekonomik olarak hizmet sağlayabilmek içinsürekli çalışan firmamız sunduğu hizmetlerin kalitesini sürekli olarakyükselterek, arıza tespiti, tamir hizmeti, kurulum, projelendirme bakım gibikonularda akılcı çözümler üretmektedir.

İstanbul’un Anadolu yakasının bir kısmında haftanın 7 günü 24 saat ve özelgünlerde dâhil olmak üzere deneyimli ekibimiz ile müşteri memnuniyeti odaklıolarak tam teşekkürlü hizmet sunmaya çalışmaktayız. Güvenilir kaliteli ve ekonomikçözümler ile hizmet seviyemizi sürekli olarak geliştirerek, müşterilerimizesunduğumuz hizmetleri hiç zaman kaybetmeden gerçekleştirmeye çalışmaktayız.