Hemen İletişime Geçin

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.

Whatsapp:
0507 365 19 19

Bayramda ve özel günlerde de hizmet vermekteyiz.

Petek Temizliği

Petek Temizliği

Peteklerinizinısınmamasının birçok nedeni vardır. Bunların en fazla rastlananı ise; Petek Temizliği ihtiyacının bulunuyorolmasıdır. Uzun süre boyunca temizlenmemiş ve ilgilenilmemiş olanpeteklerinizde biriken balçık ve tortuların, sıcak suyun peteklere geç veya hiçulaşmamasını sağlaması sonucunda; hem peteklerinizde yaşanacak ısınma problemi,hem de uzun vadede kombinizde oluşacak sorunların habercisi olabilir. Kışayları yaklaşırken yaptırmanız gereken bu temizlik sonucunda, hem doğalgazfaturanızın daha az gelmesini, hem de daha fazla verim alacağınız düşükseviyede çalışan kombilerinize ulaşmanızı sağlayabilirsiniz. İhmal edilmemesive daima kontrol altında tutulması gereken peteklerinizde yaşanacak tıkanıklıkve temizlik ihtiyacını her an karşılamanız gerekebilir.

Kışayları başlamadan önce yapılan eşsiz indirimli fiyatlar ve üstün hizmetkalitesi sayesinde, EminTesisat.com ayrıcalığını sizlerde yaşayabilirsiniz. Petek Temizliği konusunda tecrübeliekiplerimizin sizlere ulaşması oldukça kısa bir süre alacaktır. Yapılacakkontroller sonucunda varılacak nokta bu yönde ise; hiçbir şekilde kırma veyadökme işlemi olmadan anlık temizlikler sağlanabilir. Özel kimyasal ve kirsökücü maddelerin, kombi başlangıcından son peteğe gelene kadar sürdürülecekeşsiz temizliği sonucunda, sizlerde hem maddi anlamda kâra girebilir; hem deistediğiniz sıcaklık verimini daha düşük seviyede çalışan kombi ilealabilirsiniz.

Tasarrufetmenin en kolay yollarından olan PetekTemizliği sayesinde, sizlerde doğalgaz faturalarınızda düşüşe şahitolabilirsiniz. Bunun yanı sıra, hem tesisatınızı koruyup; hem de kalitelibiçimde ısınmanın yolu da bu işlemden geçmektedir. Hemen firmamızla iletişimegeçerek, sorunsuz bir temizlik için talepte bulunabilirsiniz.