7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.

Whatsapp:
0507 365 19 19

Bayramda ve özel günlerde de hizmet vermekteyiz.

Petek Temizliği

Petek Temizliği

Peteklerinizin ısınmamasının birçok nedeni vardır. Bunların en fazla rastlananı ise; Petek Temizliği ihtiyacının bulunuyor olmasıdır. Uzun süre boyunca temizlenmemiş ve ilgilenilmemiş olan peteklerinizde biriken balçık ve tortuların, sıcak suyun peteklere geç veya hiç ulaşmamasını sağlaması sonucunda; hem peteklerinizde yaşanacak ısınma problemi, hem de uzun vadede kombinizde oluşacak sorunların habercisi olabilir. Kış ayları yaklaşırken yaptırmanız gereken bu temizlik sonucunda, hem doğalgaz faturanızın daha az gelmesini, hem de daha fazla verim alacağınız düşük seviyede çalışan kombilerinize ulaşmanızı sağlayabilirsiniz. İhmal edilmemesi ve daima kontrol altında tutulması gereken peteklerinizde yaşanacak tıkanıklık ve temizlik ihtiyacını her an karşılamanız gerekebilir.

Kış ayları başlamadan önce yapılan eşsiz indirimli fiyatlar ve üstün hizmet kalitesi sayesinde, EminTesisat.com ayrıcalığını sizlerde yaşayabilirsiniz. Petek Temizliği konusunda tecrübeli ekiplerimizin sizlere ulaşması oldukça kısa bir süre alacaktır. Yapılacak kontroller sonucunda varılacak nokta bu yönde ise; hiçbir şekilde kırma veya dökme işlemi olmadan anlık temizlikler sağlanabilir. Özel kimyasal ve kir sökücü maddelerin, kombi başlangıcından son peteğe gelene kadar sürdürülecek eşsiz temizliği sonucunda, sizlerde hem maddi anlamda kâra girebilir; hem de istediğiniz sıcaklık verimini daha düşük seviyede çalışan kombi ile alabilirsiniz.

Tasarruf etmenin en kolay yollarından olan Petek Temizliği sayesinde, sizlerde doğalgaz faturalarınızda düşüşe şahit olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, hem tesisatınızı koruyup; hem de kaliteli biçimde ısınmanın yolu da bu işlemden geçmektedir. Hemen firmamızla iletişime geçerek, sorunsuz bir temizlik için talepte bulunabilirsiniz.