Hemen İletişime Geçin

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.

Whatsapp:
0507 365 19 19

Bayramda ve özel günlerde de hizmet vermekteyiz.

Atalar Petek Temizliği

Atalar Petek Temizliği

İçerisindekiler


Atalar Petek Temizliği

Atalar Petek Bakımı

Atalar Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Atalar Petek Temizliği Fiyatları

Atalar Petek Temizleme

Atalar Kalorifer Temizleme Fiyatları

Atalar Petek Temizleme Firması

Atalar Kalorifer Tesisatı Temizleme

Atalar Petek Temizleme Fiyatı 2022


Atalar Petek Temizliği

Emin Tesisat, Atalar bölgesinde 37 yıllık bilgi ve birikimi ile başta su, doğalgaz tesisatı hizmetinin yanı sıra Petek Temizliği, Kombi Petek Temizliği, Kalorifer Temizliği hizmetlerini en iyi şekilde işçilik garantili ve uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Firmamızdan hizmet almak isterseniz aynı gün içerisinde yaşadığınız tüm sorunlara çözüm sağlayabilmekteyiz.

Atalar Petek Temizliği firmamız en iyi makine parkuruna sahip olup servis araçları ile haftanın 7 günü Atalar bölgesinde hizmet vermektedir.

0507 365 19 19 Telefon numaramızı arayarak yaşadığınız sorunu anlatabilir, en iyi hizmeti sunmamız için bizleri tercih edebilirsiniz.

Atalar Petek Temizliği hizmetini kışa girmeden yaptırmanız sizin oldukça fayda sağlayacaktır. Bu faydaların en başında yüksek fatura ödüyorum fakat yine de ısınamıyorum derdinden sizleri kurtarıyor ve ısı tasarrufu sağlayarak daha az enerji ile daha az fatura ödemenizi sağlayabiliyoruz. Peteklerinizde ve Kalorifer tesisatınızda temizleme işlemi olmadığı zaman, belirli bir zaman diliminde petekleriniz ısıtma işlemini yapmakta zorlanır ve daha fazla enerji tüketseniz bile çok daha az ısınmanızı sağlarlar. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız sayesinde Peteklerinizi, Kalorifer tesisatlarınızdaki kirliliği temizleyerek, peteklerinizden maksimum ısı oranını almanızı sağlıyoruz.

Atalar Petek Bakımı

Petekleriniz kullanıldıkça ilk günkü gibi ısı oranını sağlaması gün geçtikçe zayıflayarak belirli bir süre sonrasında kireçlenme, çamurlaşma olabilir. Periyodik olarak bakımı yapılmayan peteklerde içeriden çürüme de sebep olmaktadır. Bu sorunu anlayabilmeniz için kombinizi çalıştırdığınızda ilk günkü gibi peteğinizin ısınıp ısınmadığını kontrol edebilir veya peteklerin üst kısmı sıcakken alt tarafı soğuk olması veya tam tersinin yaşanması durumunda petek bakımınızın yapılması gerekmektedir. Peteklerde en çok bilinen yanlışlardan birisi de havasını aldıktan sonra daha iyi ısındığını düşünmeleri petek bakımının ötelenmesi ilerleyen zamanlarda daha yüksek masraflara yol açarak, daha yüksek fatura ödemenize sebebiyet vermektedir.

Atalar bölgesinde Petek bakımı hizmeti veren firmamız sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Periyodik olarak Petek temizliği veya Petek bakımlarınızı sorunsuz bir şekilde sağlamaktayız.

Atalar’da petek temizliği için bizlere 0507 365 19 19 telefon numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Atalar Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Öncelikle Peteklerinizde sorun çıkmasını beklemeden periyodik olarak peteklerinizin bakımını yıllık olarak düzenli yaptırmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Emin Tesisat, Petek temizliği konusunda uzman kadrosu ile birlikte sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak için çalışmaktadır. En kaliteli kimyasal madde ve petek temizleme cihazlarımızla yaşadığınız tüm sorunları temelden çözerek, peteklerinizin daha sağlıklı ve ekonomik çalışmasını sağlamaktayız. Emin Tesisat, özünde 37 yıllık su ve doğalgaz tesisatı firması olduğundan dolayı petek temizliği yapılırken veya sonrasında peteklerinizde ve kombinizde herhangi bir zarar vermemektedir.

Atalar Petek Temizliği Fiyatları

Şehir sularının kireçli olması sebebiyle, peteğin iç kısmı kireç ile kaplanmaktadır. Sudaki diğer yabancı maddelerin de karışması ile birlikte tıkanıklık daha fazla olmaktadır. Temizlenmeyen petekler kombi için daha fazla gaz harcamaktadır. Bu durumda da doğal olarak faturalarınızın yüksek gelmesi mümkün olmaktadır.

Emin Tesisat, her zaman müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğundan dolayı sunduğu hizmetlerin fiyatlarını da ekonomik olarak müşterilerine sunmaktadır.

Fiyatı belirleyen etkenlerden en önemlisi kaç adet peteğe sahip olduğunuzdur. Peteklerinizin adetlerini, fiyat bilgisini ve yapılacak işlemlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için 0507 365 19 19 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Atalar Petek Temizleme

Petek temizleme makinemiz ile peteklerinizi en iyi şekilde temizlemekteyiz. İşlem süresi ve yapılan işlemler ise şu şekildedir;

Tesisatınızın içerisi temiz su ile yıkanmakta ve tahmini olarak bu işlem 60-75 dakika arasında sürmektedir.

Petek temizliğinizi yaptıktan sonra %30 oranında yakıt tasarrufu sağlayabilmenizde mümkün olacaktır. Ayrıca periyodik olarak bakım yaptırmanız halinde daha fazla ısınarak daha az fatura ödemeniz mümkün olacağından, bakım için ödeyeceğiniz rakam, faturalarınızın yüksek gelmesini engelleyerek cebinizden daha fazla ücretin çıkmasına da engel olacaktır.

Atalar Petek Temizleme işlemleri ve detaylı bilgi almak için bizleri 0507 365 19 19 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Atalar Kalorifer Temizleme Fiyatları

Atalar Kalorifer Temizleme Fiyatları peteklerinizin adedine göre belirlenmekte olup, petek sayınızı bizlerle paylaşmanız halinde kalorifer temizleme fiyatımız ve yapılacak olan işlemlerle ilgili olarak sizlere bilgi verilecektir.

Atalar bölgesinde Emin Tesisat olarak 37 yıllık bilgi ve birikimimiz ile en uygun fiyatlarla en iyi kalorifer temizleme hizmetini sizler için sunmaktayız.

Atalar Kalorifer Temizleme işlemleri ve detaylı bilgi almak için bizleri 0507 365 19 19 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Atalar Petek Temizleme Firması

Petek Temizleme Firması arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu bildirmek isteriz! Emin Tesisat, Petek Temizleme Firması olarak Atalar bölgesinde en çok tercih edilen ve ücret tarifesi konusunda en uygun firmaların başında gelmektedir. Peteklerinizde biriken kir, kombinizin sağlıksız bir şekilde çalışmasını sağlayarak peteklerinizin geç ısınmasını ve tam olarak verimli ısınmamasına sebebiyet vermektedir. Petek Temizliği konusunda uzman ekibe sahip firmamız peteklerinizin tek tek sökmeden uzun vadeli olarak size en iyi çözümleri sunmaktadır. Temizlik işlemi özel cihazlarımız ve ilaç karışımlarıyla yapılmakta olup, yapılacak olan ortam da kirli su dolmasına ihtiyaç kalmadan tüm peteklerinizi sorunsuz bir şekilde kısa bir sürede temizlemektedir.

Petek temizliği konusunda kabaran doğalgaz faturalarınızdan kurtularak, daha az ödeyerek daha çok kullanıma sahip olursunuz.

Özellikle İstanbul Petek temizliğine en çok ihtiyaç duyulan illerimiz arasındadır. Sebebi ise şebeke suyunda kireç olmasından dolayı zamanla peteklerinizde kalıntılar birikmekte ve bu yüzden kombinizin ürettiği ısı enerjisi düzgün olarak yayılmadığı için, kombinizin ısıtma ayarı en yüksekte olsa bile yeterli verimi sağlayamazsınız.

Petek Temizliğinizi yıllık olarak periyodik bir şekilde yaptırırsanız çok daha az ücret ödeyerek daha fazla ısınmanız mümkün olabilecektir.

Atalar Petek Temizleme işlemleri ve detaylı bilgi almak için bizleri 0507 365 19 19 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Atalar Kalorifer Tesisatı Temizleme

Kalorifer Tesisatı Temizliği periyodik olarak ve havaların soğumasına yakın bir zamanda yapılır ise kullanılan kombi maksimum performans göstererek, peteklerinize doğru orantı da ısı göndererek en iyi şekilde ısınmanızı sağlayacaktır. Ancak Kalorifer Tesisatı temizliği yapılmadığı süreçte kombiniz doğru bir şekilde ısı yayılımı yapamayacağından ötürü, daha yüksek faturalara rağmen daha az ısınarak hem hasta olma riskinizi arttıracak, hem de ısınamadığınız halde daha fazla fatura ödemenize sebebiyet verecektir. Zamanla tesisatınızda biriken atıklar, sularda bulunan kirecinde etkisi ile birlikte peteklerin ısıtma vazifesini düzgün bir şekilde yerine getirmesini engelleyecektir. Kombinizde herhangi bir sorun olmasa bile eviniz veya ısıtmak istediğiniz alanın doğru bir şekilde ısıtmasını önleyecektir. Atalar Kalorifer Temizleme Servisi olan firmamızı aramanız halinde bu sorunlarınızı uzun vadede hızlıca ve işçilik garantili bir şekilde çözmekteyiz.

Kalorifer Petek Temizliği her sene yapılması gereken, evinizin veya ısıtmak istediğiniz alanın ısınmasında başrolü oynayan bir etken olduğundan, sadece kalorifer ve petek bakımını yaptırmanız yeterli olmayıp, peteklerinizin içerisinde biriken kiri, kirecin temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenmemesi halinde peteklerin ısı yaymasına engel olmaktadır.

Bu sayede yaktığınız yakıtın gideri de artmaktadır. Kombinizin de ömrü kısalarak ilerleyen zamanlarda sizlere daha yüksek masraflar çıkarması mümkün olabilmektedir.

Peteklerinizi yerinden sökmeden en iyi cihazlarımızla peteklerinizi temizliyoruz. Petek temizliği sağlandıktan sonra petekleriniz tam olarak verimli bir şekilde çalışacaktır.

Bu yüzden periyodik olarak kalorifer tesisat, petek temizliği hizmeti alarak peteklerinizi temizletmelisiniz.

Atalar Kalorifer Tesisatı Temizleme işlemleri ve detaylı bilgi almak için bizleri 0507 365 19 19 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Atalar Petek Temizleme Fiyatı 2022

Atalar Petek Temizleme Fiyatları her yıl değişkenlik göstermekte olup, ücreti belirleyen unsur ise temizlik yapılacak olan alandaki petek sayısıdır. Petek sayınızı bizlere telefon üzerinden bildirmeniz durumunda sizlerle fiyat bilgisi paylaşılacaktır.

Atalar bölgesinde Emin Tesisat olarak 37 yıllık bilgi ve birikimimiz ile en uygun fiyatlarla en iyi petek temizleme hizmetini sizler için sunmaktayız.

Atalar Petek Temizleme işlemleri ve detaylı bilgi almak için bizleri 0507 365 19 19 telefon numarasını arayabilirsiniz.