Emin Tesisat
0507 365 19 19

Hakkımızda

Emin Tesisat; 30 yılı aşkın süredir deneyimli ekibi ile su tesisatı, doğalgaz tesisatı, sıhhi tesisat, petek temizliği, lavabo, logar, tuvalet tıkanıklarının açılması ve diğer tüm tesisat işlerinde müşteri memnuniyetine uygun bir şekilde yenilikçi ve itinalı hizmet anlayışını belirlemiş olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Tesisatlarınızda oluşan arızalarınıza itinalı ve garantili bir şekilde hızlı ve pratik çözümler üretebilen firmamız, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak problemlerinizi en kısa süre içerisinde çözebilmek için sürekli olarak kendini yenilemektedir.

30 yıldır müşterilerimizin taleplerine kalıcı çözümler, en iyi müşteri memnuniyeti, garantili ve ekonomik olarak hizmet sağlayabilmek için sürekli çalışan firmamız sunduğu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak yükselterek, arıza tespiti, tamir hizmeti, kurulum, projelendirme bakım gibi konularda akılcı çözümler üretmektedir.

İstanbul’un tüm noktalarına haftanın 7 günü 24 saat ve özel günlerde dâhil olmak üzere deneyimli ekibimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak tam teşekkürlü hizmet sunmaya çalışmaktayız. Güvenilir kaliteli ve ekonomik çözümler ile hizmet seviyemizi sürekli olarak geliştirerek, müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri hiç zaman kaybetmeden gerçekleştirmeye çalışmaktayız.